circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі громадські об’єднання долучаться до конкурсу соціальних проектів

26.04.2018, 09:15

text
Поділитися:

У Запорізькій області триває конкурс соціальних проектів, спрямованих на розв’язання соціальних проблем ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть їх подолати самостійно. За результатами конкурсу кращі проекти будуть реалізовані у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що проекти для участі у конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.

Проекти, що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію пріоритетних завдань:

надання соціальної підтримки особам, які набули інвалідність під час служби на територіях проведення антитерористичної операції на Сході України, та сім’ям загиблих учасників АТО;
підтримку волонтерського руху в реалізації соціальної політики в області;
забезпечення якісної взаємодії суб’єктів надання соціальних послуг державного та недержавного секторів та розв’язання проблем осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Проекти можуть включати такі види діяльності :

соціальна та психологічна підтримка, надання реабілітаційних послуг, волонтерської та соціальної допомоги;
допомога в оформленні документів, сприяння працевлаштуванню, допомога у зміцненні, відновленні родинних і суспільно-корисних зв’язків;
розвиток міжсекторальної співпраці з органами місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, спрямованої на розв’язання проблем осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
сприяння в отриманні безоплатної правової допомоги;
проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, навчальних і просвітницьких заходів, спрямованих на покращення життєдіяльності ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть їх самостійно подолати.
У рамках проведення конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які: спрямовані на отримання прибутку; на підтримку політичної партії; не передбачають обласного рівня реалізації.

Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2019 рік. За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 75% вартості проекту. Решта 25 % необхідного обсягу фінансування проекту мають бути забезпечені інститутами громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів проектів, що подаються для участі у конкурсі, становить 500,00 тис. грн., із них: на надання соціальної підтримки особам, які набули інвалідність під час служби на територіях проведення антитерористичної операції на Сході України, та сім’ям загиблих учасників АТО – 225,00 тис. грн.; на підтримку волонтерського руху в реалізації соціальної політики в області – 50,00 тис. грн.; на забезпечення якісної взаємодії суб’єктів надання соціальних послуг державного та недержавного секторів на розв’язання проблем осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах – 225,00 тис. грн.

Конкурсні пропозиції приймаються до 18 травня 2018 року включно за адресою: м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 48 (приймальня Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: