circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі громади мають до кінця року прийняти на баланс 75 гуртожитків

19.05.2021, 10:15

text
Поділитися:

На цьому наголосив голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух під час робочої наради з керівництвом районів.

Під час онлайн-спілкування обговорили стан реалізації програми Президента України “Велике будівництво”, приймальних відділень та сільських амбулаторій, актуальні кадрові та господарські питання. Очільник облдержадміністрації зазначив, що будівельні роботи на об’єктах “Великого будівництва” входять в активну фазу, а тому стан їх проведення має бути на постійному контролі у влади.

Органи місцевого самоврядування у нас незалежні, але там, де держава виділяє кошти на будівництво чи реконструкцію соціально значимих об’єктів, визначає політику щодо різних питань, ми маємо контролювати виконання громадами взятих на себе зобов’язань, – наголосив Олександр Старух.

Окремо учасники наради обговорили питання передачі у громади 75 гуртожитків, що зараз управляються Фондом держмайна.

До кінця року необхідно навести лад з майном по всій області та сприяти у прийнятті його на баланс громад. Першочергове завдання – оглянути на місцях об’єкти, щоб мати уявлення щодо їх реального стану, – підкреслив Олександр Старух.

Наприкінці керівник ОДА наголосив, що всі питання розвитку територій та реалізації державної політики мають бути на постійному контролі райдержадміністрацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: