circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з’являться поліцейські офіцери громад

14.02.2020, 10:21

text
Поділитися:

З метою залучення більшої кількості об’єднаних територіальних громад до участі та реалізації проекту, поліцейські Запорізької області розповіли про особливості впровадження проекту, як нової форми реалізації принципу взаємодії з населенням на засадах партнерства, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

13 лютого у Запоріжжі відбувся День відкритих дверей Запорізького регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». У заході взяли участь представники об’єднаних територіальних громад, представники регіонального офісу та працівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області.

Начальник Управління превентивної діяльності Анатолій Ткаченко нагадав присутнім про проект «Поліцейський офіцер громади», який вже реалізується у ряді областей України і є наступним етапом у співпраці поліції з населенням на засадах партнерства «Community policing». Проект передбачає новий формат роботи дільничних, які житимуть та працюватимуть в об’єднаних територіальних громад. Кожен такий поліцейський буде забезпечений робочим кабінетом на території ОТГ. Офіцер громади відповідатиме за правопорядок і профілактику злочинів на території громади і співпрацюватиме з керівництвом ОТГ.

На даний час у Запорізькій області 21 територіальна громада виявила бажання взяти участь у проекті «Поліцейський офіцер громади» та подали відповідні анкети для участі. Представниками ГУНП в Запорізькій області, Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України та посольства США вже розпочалося їх комісійне обстеження, обговорюються проблемні питання, особливості криміногенної обстановки громад та шляхи їх вирішення, оглядаються приміщення, які буде виділено для працівників.

Найближчим часом планується укладення Меморандумів про співпрацю поліції та громади, після чого розпочнеться відбір кандидатів та подальше навчання.

Між керівниками і головами об’єднаних територіальних громад відбувся діалог, в ході якого кожен міг отримати відповіді на питання, що їх цікавлять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: