circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У запорізьких тергромадах впроваджують посади поліцейських офіцерів

06.03.2020, 13:27

text
Поділитися:

В Україні триває реформа Національної поліції. Наступним кроком є запровадження поліцейського офіцера у громаді. На меті стоїть забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме, але й житиме на території цієї громади.

Сьогодні у Запоріжжі обговорили впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» в області. На захід зібралось чимало поважних гостей: заступник голови Національної поліції України – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, начальник департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабіч, начальник управління дільничних офіцерів поліції департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Сергій Альошкін. Участь в обговоренні проєкту взяв голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

– Реформа децентралізації рухається і зараз, вже на фінальному етапі, дуже актуальним є питання безпеки на цих територіях. Місцеві жителі мають відчувати, що вони державі небайдужі. Підтримую реформу національної поліції, головне, щоб ці офіцери відчували відповідальність за свою територію. Користуючись нагодою, хочу привітати усіх жінок з прийдешнім святом. Дякую вам за те, що ви є. Таке ганебне явище як насильство має зникнути із нашого суспільства. Саме це і є проявом слабкості, а ви, любі жінки, заслуговуєте на любов та шану, – звернувся до присутніх Віталій Туринок.

На початку заходу поліцейські із Дніпропетровської області презентували досвід реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. По суті, це новий формат роботи дільничних офіцерів поліції. Метою роботи Поліцейських офіцерів громади буде, в першу чергу, запобігання правопорушенням в інтересах громади.

– Проєкт «Поліцейський офіцер громади» стартував саме з Дніпропетровської області восени 2018 року. Усього у нас 74 громади і у 44 громадах вже працюють 63 поліцейські офіцери. Поліцейський офіцер громади – це новий рівень взаємодії з громадою. Головний лозунг проєкту «Я тут», адже проживаю поряд з вами. Це дуже важливий аспект, що поліцейські громади мають проживати в тій громаді, в якій працюють, – розповіла старша інспекторка з особливих доручень Управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Дарія Полич.

На заході також були присутні голови об’єднаних територіальних громад області, керівники районів та громадськість. Після виступу й презентації проєкту розпочалась активна дискусія щодо усіх тонкощів та деталей роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: