circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі художники намалювали весну

15.03.2018, 16:41

text
Поділитися:

Весна на папері. Запорізькі художники влаштували виставку, яку присвятили найяскравішій порі року. На полотнах зображені українські степи та ліса. Усі митці учасники ландшафтного клубу “Джерело”, де опікуються рослинами. Тож, як запевняють самі, про флору області знають майже все.

Вікторія Гришанова малює з дитинства. З того ж часу почала захоплюватися красою рідного краю. Усе натхнення жінка відтворювала у своїх малюнках, а згодом заснувала ландашафтний клуб “Джерело”, де змогла знайти однодумців. Одна з улюблених робіт художниці “Ранковий туман”.

Далі роботи іншої учасниці ландшафтного клубу – Галини Киричок. Для неї найкращі натурники — квіти. Тож малює їх дуже часто. Останні 8 років жінка присвятила вдосконаленню технік та експериментам із фарбами. Улюбленими називає олійні, хоча працює з гуашшю, акрилом та аквареллю. Аби розфарбувати запорізьку весну, показала свій улюблений квітковий живопис.

“Неповторна мить краси”, саме таку назву має виставка, стала дебютною для ландшафтного клубу “Джерело”. Заснований він на базі обласної бібліотеки, а долучитися до нього може кожен охочий.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: