circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі художники представили виставку портретів

01.02.2018, 21:00

text
Поділитися:

Музи Запоріжжя. Півтори сотні портретів представили на виставці запорізькі митці. На полотнах звичайні городяни. Вони представлені у традиційних костюмах різних народів світу чи разом із домашніми улюбленцями. Також є роботи, на яких автори намагалися передати людські емоції.

Під звуки народної музики у союзі художників відкривається портретна виставка. У залі зібрано близько ста п’ятдесяти робіт. Свої картини тут представляє і художниця Тетяна Височина. З натури жінка малює все життя. Каже, головне налагодити контакт із моделлю, бо не всі натурники одразу погоджуються на співпрацю.

Свого часу співпрацювала із художницею Височиною і Наталя Каріда. Каже, найскладніше було по декілька годин стояти перед мольбертом і не рухатись.

Також на виставці представлена серія портретних ескізів. Митці кажуть, ці роботи розкривають усі складнощі малювання з натури.

Художники кажуть, портрети писати важко і цікаво водночас. Вони передають емоції та почуття людей. Тож усіх охочих митці запрошують спробувати себе у якості моделей та в незвичайних образах.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: