circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі художниці подарували містянам весну

30.03.2018, 15:04

text
Поділитися:

Щаслива Я та Вільна Я. Виставку із такою назвою презентували дві запорізькі художниці Анна Орлова та Ольга Драган. На двох поділили одну виставкову площу. Роботи в авторок зовсім різні. Анна більш полюбляє писати портрети та передавати характер людей. А в Ольги на плотнах розквітають квіти.

Любов до живопису в Анни Орлової з дитинства. Але професійно займатися творчістю вона почала 5 років тому. У роботі надає перевагу олійним фарбам яскравих кольорів. Вони допомагають більш точно передати характер, фактуру та глибину роботи. На виставці Анна Орлова представили серію жіночих портретів. Каже, своєю творчістю хотіла подарувати запоріжцям весняний настрій.

Дарує весняний настрій глядачам і друга художниця – Ольга Драган. Жінка каже, коли малює, намагається перенести на полотно свої враження та настрій. У роботі використовує різні види фарб – це туш, пастель, акрил та фарба. На цій виставці художниця представила серію картин із квітами.

Обидві художниці — учасниці творчого об’єднання “Колорит”. Організатори виставки кажуть, у представлених роботах є чітка композиція. Тінь та світло ніби грають на полотнах. Це додає картинам глибини. А ще видно, що авторки вклали у роботу не тільки час, а і душу.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: