circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі художники презентували виставку портретів

07.02.2020, 20:55

text
Поділитися:

Портрет як можливість розповісти про людину. Роботи в цьому жанрі презентували запорізькі художники. Усі автори — представники творчого об’Єднання “Студія рисунку”. Так вирішили відзначити день народження студії.

Зелене волосся та ельфійські вуха -- у такому вбранні прийшла на виставку жителька Запоріжжя Анастасія Каскіна. В такому ж образі дівчина зображена й на портретах, які представлені у галереї Запорізької організації Національної спілки художників України. Настя зазначає: сама теж займається живописом, тож поки була моделлю для колег, вирішила і свою роботу представити на виставці.

Художниця каже, кольоровими олівцями зобразила свою подругу – з ельфійськими вушками та фіолетовим волоссям. Малюнок Анастасія виконала у власній стилістиці, доволі своєрідній, яка полягає у тому, що очі виходять за грані обличчя та волосся, адже очі людини – це дзеркало душі.

В цілому на виставці представлено близько сотні портретів. На стінах поряд із роботами молодих художників картини і вже досвідчених авторів. Тетяна Височина захоплюється живописом вже кілька десятків років. Каже, портрет складний тим, що схожість із людиною має бути не лише у зовнішності. Художниця зізнається, кожна людина запам’ятовується по-різному. Одна може запам’ятовуватись тим, що вона дуже стійко сидить — не шелеснеться. Друга може навпаки бути якась вертлява, вона теж запам’ятовується.

Окрім спільної виставки, авторів об’єднує те, що усі вони учасники “Студії рисунку”. Її засновники кажуть: чотири роки тому створили студію як майданчик для творчості не лише для професіоналів, а й художників-початківців. Усі митці тут пишуть з натури.

Голова Запорізької організації Національної спілки художників України Ірина Гресик говорить, на відміну від традиційних студій, це не навчальна студія. Ця студія, її робота полягає у тому, що ми запрошуємо натуру. Оскільки це студія рисунку -- ви бачите, що роботи різні. Тут і живопис, і акварель, і графіка. Сама студія не ставить рамки. Хто як бажає, хто як себе може реалізувати, так і працює.

Самі художники зізнаються: для них студія — не лише майданчик для творчості, а ще й можливість поспілкуватись з колегами та гарно провести дозвілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: