circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі художники презентували виставку з нагоди Дня Незалежності

17.08.2020, 10:23

text
Поділитися:

У виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України відкрилася виставка запорізьких художників «До Дня Незалежності України».

Як повідомила голова Запорізької організації Національної спілки художників України Ірина Гресик, для експозиції надали роботи більше 40 художників. Серед учасників – Наталія Луценко, Юрій Калашников, Олександр Жолудь, Микола Боровик та інші відомі майстри.

Загалом на виставці розмістилося понад сто робіт: графіка, живопис, скульптури, гончарні вироби, мотанки, вироби з металу, художня вишивка та інші види образотворчого мистецтва. Експозиція робіт запорізьких художників «До Дня Незалежності України» буде демонструватися місяць, вхід до виставкової зали Запорізької організації Національної спілки художників України вільний.

Запорізькі художники продемонстрували широту погляду на тему незалежності. Це і вільний вибір форми, і творчі пошуки, і повернення до основ народного мистецтва. Поряд з традиційними мотанками і глиняними скульптурами у трипільському стилі – експресіонізм, новаторські портрети і переосмислення образів рідних пейзажів.

Традиційно в Запорізькій області до Дня Незалежності України пройдуть тематичні виставки в усіх бібліотеках та музеях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: