+3°

+3°

Запорізькі ігровики здобули серію перемог, а представники водних видів спорту закрили сезон

06.09.2021, 07:45

На минулих вихідних запорізькі представники ігрових видів спорту здобули серію перемог, а яхтсмени та веслярі взяли участь у традиційних місцевих турнірах.

У верхньому б’єфі Дніпра відбулась 39-та вітрильна регата на призи міського крейсерського яхт-клубу. У змаганнях взяли участь 28 екіпажів з Нікополя, Енергодару, Нової Каховки та Дніпра. Перегони тривали два дні.

На веслувальному каналі відбулись змагання з веслування на байдарках і каное. Участь у них взяли 80 спортсменів. Вони змагалися на чотирьох дистанціях: 200 метрів, 500 метрів, 1 кілометр і довгій дистанції від 1 до 5 кілометрів (для окремих вікових категорій). Загалом було розіграно 29 комлектів медалей, а турнір став фінальними у веслувальному сезоні 2021 року.

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” відіграв другий передсезонний турнір. Після традиційного домашнього меморіалу В’ячеслава Гаврилова, на наших гравців чекали випробування на Дніпропетровщині, в спорткомплексі “Слобожанське”. За Кубок “Прометея”, крім нашого колективу, боролися БК “Прометей”, “Дніпро” і “Київ-Баскет”. У першій грі підопічні Станіслава Овдєєнка поступилися господарям турніру, атлетам клубу “Прометей” – 93:66. Другого дня запоріжці програли “Дніпру” – 68:71. А в заключному для себе поєдинку представники нашого міста порадували фанатів перемогою над столичним опонентом – 75:72. За підсумками змагань чемпіонство здобув “Прометей”.

У чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги відбулись матчі 7 туру. Запорізький МФК “Металург” приймав на “Славутич Арені” команду “Таврія” (Сімферополь). До 88 хвилини рахунок був нічийним – 1:1. Серед господарів поля на 6 хвилині відзначився Олексій Сидоров. На 13 хвилині з боку гостей відповів Андрій Барладим. Під кінець протистояння у ворота “Таврії” призначили пенальті. Його реалізував Євген Коваленко. Підсумок – 2:1 на користь “Металурга”. Ця перемога вивела запоріжців на другу сходинку першості у групі B.

Запорізький гандбольний клуб “Мотор” здобував “бронзу” SEHA League. Нагадаємо, що у півфіналі “соколи” поступилися угорському “Веспрему” -29:36. У матчі за третю сходинку наш колектив зустрівся з білоруською командою “Мешков”. Протистояння завершилося на користь підопічних Гінтараса Савукінаса з розгромним рахунком – 31:20.