circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі інтернати переходять на автономне опалення

01.09.2017, 09:23

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулася нарада з питань підготовки комунальних установ, які відносяться до сфери управління Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, до опалювального сезону 2017/18 року. У нараді також взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

До початку нового опалювального сезону заплановано виконання робіт з реконструкції котелень на рідкому паливі з технічним переоснащенням їх під використання котлів двозонного пироліза у Любицькому психоневрологічному інтернаті, Орловському психоневрологічному інтернаті, Таврійському будинку інвалідів та Чернігівському психоневрологічному інтернаті.

Так, Чернігівський інтернат планує залучити інвестора ТОВ «ЕНЕРГОТЕХ», який пропонує провести реконструкцію котельні за свій рахунок з подальшим укладанням договору з інтернатом на теплопостачання відповідно до чинного законодавства. На теперішній час документи щодо оренди котелень знаходяться на розгляді Запорізької обласної ради.

Котельні на рідкому паливі Таврійського будинку інвалідів планується перевести на твердопаливні котли за кошти німецької організації співробітництва GIZ. У серпні 2017 року проведено тендерні торги, проте наразі будинок інвалідів офіційно не поінформований про результати тендеру.

Переведені на самостійне обслуговування три модульних газових котельні Веселівського психоневрологічного інтернату, Любомирівського психоневрологічного інтернату та Запорізького дитячого будинку-інтернату, які не потребують проведення реконструкції. Однак накопичений борг за спожитий газ КП «Соцкомуненергія» перед НАК «Нафтогаз України» загрожує своєчасному початку опалювального сезону, який планується самостійно провести цими закладами.

– До початку нового опалювального сезону залишилося близько 1,5 місяця. Ці питання потребують швидкого вирішення. Для цього необхідно консолідувати всі зусилля та визначити підходи у розв’язанні проблемних питань. Неможливо допустити несвоєчасного початку опалювального сезону, особливо у комунальних установах, де перебувають вразливі категорії населення. Необхідно відпрацювати подальші дії та спільними зусиллями вирішувати питання, – наголосив Віктор Скобліков.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: