+3°

Запорізькі каратисти поповнили командну скарбничку національної збірної України “золотом”, “сріблом” і “бронзою”

28.11.2017, 21:35

video text

Найвищого результату бердянські каратисти досягли в командних видах змагань на чемпіонаті світу із Шотокан карате-до за версією SKIF. У віковій категорії 15-17 років, вони допомогли українській збірній здобути золото. Серед переможців — бердянець Андрій Безродний.

Не пройшли даром змагання й для Микити Пашкова. У віковій категорії 11-12 років у розділі “куміте”, він завершив чемпіонат на третій сходинці. Йому вдалось здолати опонентів з Англії, Індії, Румунії та Фінляндії. А от вихід до фіналу бердянець програв казахстанському каратисту.

Також Микита Пашков виступав у складі національної збірної в категорії 13-14 років, де відзначився сріблом. Не менш принциповими були й особисті сутички в розділі “куміте”, в яких бронзу виборов вже згадуваний Андрій Безродний. Такі результати є добрим початком для попереднього формування команди, яка представлятиме нашу країну на Олімпіаді.

Загалом бердянські спортсмени принесли в командну скарбничку національної збірної п’ять медалей.