+3°

+3°

Запорізькі каратисти вибороли 5 нагород на чемпіонаті України в Одесі

05.12.2018, 18:15

В Одесі відбувся чемпіонат України з карате. У змаганнях взяли участь близько 500 спортсменів, які представляли усі регіони країни. Для багатьох з них турнір став перевіркою боєздатності перед початком відбору на чемпіонат Європи. На п’єдестал пошани піднялись і запорізькі каратисти.

Одна з них, на яку розраховували запорізькі тренери, – Еліна Селеменева. Вона – лідер національного рейтингу Це вона вкотре довела на одеському татамі. У змаганнях катетів у категорії до 54-х кілограмів вихованка спортклубу «Конкордіа» успішно провела 3 поєдинки та завоювала золоту нагороду. Завдання наставника на чемпіонат були виконані із максимальною точністю. Звідси і високий результат.

Ще одну нагороду національної першості додала до своєї скарбнички – Олександра Шолохова. Підопічна Анатолія Михайленка виступала у віковій групі юніорів до 21-го року. Олександра каже: через невпевненість у собі та своїх силах не вдалось пробитись до першого місця, зупинилась на третій сходинці. Викладатись повністю на татамі дівчині не дозволяє невпевненість у своїх силах через проблеми зі здоров’ям, зазначає наставник.

Загалом запорізькі спортсмени здобули тут одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди. Це принесло нашій команді 7 місце у загальному заліку.