circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі компанії сплатили 86 млн гривень податку на прибуток

11.11.2020, 08:52

text
Поділитися:

Запорізькі компанії та комунальні підприємства з початку року сплатили до місцевих бюджетів 86 мільйонів гривень податку на прибуток (не враховуючи дані великих підприємств). За повідомленнями Головного управління ДПС у Запорізькій області, тільки протягом жовтня суб’єкти господарювання спрямували до місцевих скарбниць майже 1,5 мільйони.

Серед найбільших платників податку на прибуток – підприємства, установи і організації, які працюють у м. Запоріжжя. Вони сплатили до міського бюджету 59 мільйонів 689 тисяч. Платники м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів перерахували 8,5 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 6,4 мільйони, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 3 мільйони, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 1,6 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 1,5 мільйони, Запорізького району – 1,4 мільйони.

Варто зазначити, що 100 відсотків податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної форми власності зараховується до місцевих бюджетів. Крім того, 10 відсотків цього платежу від підприємств різних форм власності зараховується до загального фонду обласних бюджетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: