circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі комунальники підготувалися до боротьби з негодою

25.10.2019, 13:04

text
Поділитися:

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов ознайомився зі станом готовності дорожнього господарства Запорізької області до роботи з утримання автомобільних доріг державного значення в осінньо-зимовий період та відвідав Запорізьку дорожньо-експлуатаційну дільницю філії ДП «Запорізький облавтодор».

Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко повідомив, що для боротьби із зимовою слизькістю на автомобільних дорогах державного значення необхідно створити запас у виробничих підрозділах не менше 60 % від розрахункової потреби на весь осінньо-зимовий період технічної солі та фрикційних матеріалів. Потреба становить 3,5 тис. тонн технічної солі та 30 тис. тонн відсіву. На сьогодні накопичено 94% солі та 76% відсіву для зимового утримання доріг.

За словами директора ДП «Запорізький облавтодор» Андрія Коцура, для боротьби з наслідками негоди заготовлено як посипочний матеріал, так і техніка. Зокрема, у наявності є 154 одиниці спеціалізованої техніки. До 01.11.2019 буде завершено підготовку техніки на 100%

Для аварійного ямкового ремонту покриття доріг під час несприятливих погодних умов філії забезпечені на 100% асфальтобетонними сумішами в обсязі 50 тонн та іншими сумішами в обсязі 50 тонн.

На цей час філіями проводиться робота по встановленню на аварійно-небезпечних ділянках доріг тимчасових дорожніх знаків «Слизька дорога» з табличкою «Ожеледиця».

На сьогодні підготовчі роботи до зимового періоду 2019-2020 років тривають і перебувають під постійним контролем керівництва облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг та ДП «Запорізький облавтодор».

– Сьогодні ми перевірили основного виконувача робіт по зимовому утриманню доріг – ДП «Запорізький облавтодор» − на готовність роботи у зимовий період та можливості роботи під час викликів негоди. На цьому підприємстві існує ряд проблемних питань, зокрема заборгованість з виплати заробітної плати та нестача кадрів. Незважаючи на це, підприємство готове до роботи у зимовий період: заготовлена техніка та посипочний матеріал. Облдержадміністрація зі свого боку готова надати кошти з резервного фонду обласного бюджету для створення десятиденного резервного запасу паливно-мастильних матеріалів у обсязі 55 тонн бензину та 125 тонн дизпалива для проведення робіт із зимового утримання автомобільних доріг загального користування області. Слід заначити, що на сьогодні відмічається більш високий рівень готовності, ніж у попередні роки. Облдержадміністрація здійснює планомірну підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років, – зазначив, підбиваючи підсумки, Андрій Антонов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: