circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі комунальники ремонтують пошкоджені вандалами баки для сміття

01.07.2020, 13:27

text
Поділитися:

В обласному центрі регулярно трапляються випадки пошкодження сміттєвих контейнерів. Серед найчастіших – підпали та псування коліс. Зруйновані та поламані баки відновлюють у ремонтній майстерні ТОВ «Вельтум-Запоріжжя», також працює мобільна бригада, яка усуває несправності безпосередньо на контейнерних майданчиках в усіх районах міста.

Сьогодні ремонтники працювали за адресою проспект Соборний, 81. Тут замінили 3 зламаних колеса на двох контейнерах. Також працівники «Вельтуму» замінили спалений пластиковий контейнер у Шевченківському районі за адресою Вітчизняний бульвар, 20. Там щомісяця спалюють сміттєвий бак.

Як розповіла начальниця господарського відділу ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Тетяна Гальчанська, підприємство постійно отримує заявки на ремонт контейнерів та щоденно відновлює зіпсовані баки в усіх районах міста.

– Колеса не завжди просто ламають, найчастіше їх знімають. Тому після заміни ми намагаємося приварювати колеса, щоб їх важко було зняти. Поломки трапляються від перевантаження. Містяни викидають у контейнери нетипове сміття – будівельне, листя, землю після прибирання прибудинкових територій. Металеві контейнери не призначені для такого сміття, тому колеса не витримують та ламаються. Вартість одного колеса – близько 300 грн, – зазначила Тетяна Гальчанська.

Крім того, дуже багато випадків підпалу контейнерів. Лише минулого року були спалені 125 сміттєвих баків, цього року – близько 60. Кожний випадок фіксується та за фактом підпалів керівництво підприємства подало заяви до правоохоронних органи.

– Пластикові контейнери захищені від випадкового загоряння, це передбачено технічними характеристиками. Від звичайного недопалка він не займеться. Це підпали. У нас є майданчики, де сміттєві баки підпалюють систематично через певні інтервали часу, – наголосила Тетяна Гальчанська.

Керівництво «Вельтум-Запоріжжя» звертається до мешканців Запоріжжя з проханням дбайливо ставитися до контейнерів для збору твердих побутових відходів та звертати увагу на людей, які підпалюють баки або викидають будівельні відходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: