circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі комунальники вийшли на боротьбу з травою

18.05.2021, 11:43

text
Поділитися:

У всіх районах міста нині активно прибирають території від першої весняної трави. У роботі задіяні комунальні підприємства, підрядні та керуючі компанії. Сьогодні, 18 травня, бригада косарів працювала в Олександрівському районі, обробляючи так звану «білу пляму» біля будинку № 25 по вул. Шкільній.

Саме підрядники виконують покіс карантинних трав у зоні таких «білих плям» – територій, які не належать ані КРБП «Зеленбуд», ані іншим організаціям, і тому потрапляють під відповідальність районної адміністрації. Загалом весняними покосами в Олександрівському районі планують охопити 206 тисяч квадратних метрів таких ділянок на 30 адресах.

– Покіс проводимо раз на три тижні. Нині виконано більше половини з запланованого. Працюємо активно і залучаємо усі можливі сили: ОСББ та керуючі компанії задіяні на внутрішньоквартальних територіях, комунальні підприємства – у парках та на Прибережній магістралі. Для інших територій залучаємо підрядні компанії, – розповів голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: