circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі козацькі осередки домовилися про співпрацю

20.11.2019, 12:01

text
Поділитися:

Під час засідання науково-практичного круглого столу підписано Меморандум про співпрацю та партнерство щодо національно-патріотичного виховання та козацької педагогіки між Всеукраїнською федерацією «Спас», національним заповідником «Хортиця», школою-інтернатом «Козацький ліцей», Запорозьким Військом Низовим «Запорозька Січ».

У заході взяли участь представники державного і комунального сектору освіти і науки, Академії поліції, Запорізької облдержадміністрації, депутати обласної і міської рад, керівники козацьких закладів освіти і виховання, громадські діячі, представники культурно-освітньої організації «Просвіта», національного заповідника «Хортиця», козацького руху, обласного центру патріотичного виховання молоді та інші.

Метою Меморандуму є сприяння процесу національно-патріотичного виховання української молоді на засадах козацької педагогіки. Сторони домовилися всебічно підтримувати діяльність одне одного, пропагувати українську національну ідею, історію та духовно-культурні здобутки українського козацтва.

Під час засідання круглого столу учасники також обговорили питання розвитку козацької педагогіки в Запорізькому краї та Україні, напрямки розвитку козацької педагогіки в сучасній системі освіти та важливість соціального партнерства у справі козацького виховання української молоді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: