circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі легкоатлети тренуватимуться в Мелітополі

09.01.2018, 12:37

text
Поділитися:

У зв’язку з реконструкцією легкоатлетичного манежу в м. Запоріжжі досить гостро постало питання забезпечення навчально-тренувальної бази для збірної команди області та країни з легкої атлетики. Тому вирішується питання проведення навчально-тренувальних зборів команд на стадіоні «Спартак» ім. Олега Олексенка в Мелітополі. Для ознайомлення зі станом спортивної споруди до Мелітополя вирушили головний тренер збірної команди України з легкої атлетики Ірина Ольховнікова разом із начальником Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталією Власовою та головою обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимиром Лобановим, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На сьогодні у рейтингу видів спорту в області легка атлетика посідає друге місце, 13 запорізьких спортсменів входять до складу збірної команди України з легкої атлетики. Поряд з іменитими спортсменами, такими як Олексій Касьянов, Ганна Гацько-Федусова, Анастасія Бризгіна, відточують свою майстерність молоді, але вже досить перспективні легкоатлети Єлизавета Бабій, Данило Курта, Роман Кравцов, Юрій Кушнірук та інші.

За словами Наталії Власової, стадіон «Спартак» у м. Мелітополь відповідає всім європейським стандартам, має сучасну спортивну інфраструктуру та стане гідною базою для олімпійської підготовки збірної нашої країни. Це дуже важлива та знакова подія для міста Мелітополь, адже перебування спортивної еліти країни на території області привабить не лише інвестиційні кошти, а й позитивно вплине на розвиток інфраструктури міста.

На сьогодні в цьому питанні досягнуто певних домовленостей, зокрема Федерація легкої атлетики України спільно з Міністерством молоді та спорту України сприятимуть придбанню та встановленню на території стадіону ями для стрибків у висоту. В свою чергу, міська влада Мелітополя зобов’язана вирішити питання проживання спортсменів, а саме привести у відповідний стан будівлю місцевого готелю. Наразі з міського бюджету Мелітополя виділено близько 2,5 мільйона гривень для придбання необхідного спортивного інвентарю.

У ході відвідання Мелітополя також виникло питання щодо створення повноцінної дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики, яка культивувала би розвиток легкої атлетики в місті. На сьогодні в області діє спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики, але вона не охоплює увесь спектр легкоатлетичного напрямку. Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласна федерація легкої атлетики зацікавлені в розвитку таких легкоатлетичних дисциплін як спортивна ходьба, стрибки з жердиною та стрибки у висоту. Зі свого боку Управління та обласна федерація сприятимуть залученню професійних фахівців, яким міська влада гарантує забезпечення відповідних житлових умов.

Наразі проводяться останні ремонтні роботи на об’єкті. Відкриття стадіону планується на кінець травня поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: