circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі лікарі отримали від благодійників захисні та дезінфікуючі засоби

16.04.2020, 15:51

text
Поділитися:

Співробітники п’ятої дитячої лікарні отримали від запорізьких благодійників захисні та дезінфікуючі засоби. А напередодні Великодня — ще й смачні освячені паски.

Зараз у п’ятій міський дитячій лікарні знаходиться близько 150 маленьких пацієнтів. Це — діти, котрі потребують невідкладної медичної допомоги. На період карантину планове лікування відтерміноване. Також діють інші обмеження: зокрема, скорочена кількість відвідувань. Окремий корпус обладнаний під прийом хворих на коронавірус. Щоденна робота вимагає від персоналу дотримання усіх заходів безпеки.

Про необхідність щоденного захисту говорять і працівники швидкої допомоги. У них виїздів завжди багато, а зараз ще й небезпека вірусної інфекції.

Допомогти лікарям вирішили у благодійному фонді «Соціальні ініціативи». Протягом тижня його представники  побували  у 10 медичних закладах. Всюди доставляли найнеобхідніше — засоби захисту та дезінфекції.

А ще напередодні Великодня ,окрім засобів безпеки, привозять і паски від запорізьких пекарів. Наступного тижня продовжать постачання рукавичок та дезрозчину до медичних закладів міста.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: