circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі лікарі та діячі культури презентували проекти розвитку міста

23.09.2019, 16:42

text
Поділитися:

Гроші на реалізацію ідеї. Тиждень лишився до завершення голосування за проекти “Громадського бюджету”. Загалом їх 90. Деякі автори або їхні представники продемонстрували свої програми городянам просто неба в місцевих парках. Зокрема, в парку Трудової слави можна було наочно ознайомитись з проектами медиків та діячів культури.

Працівники міської лікарні №10 агітують за проект “Територія здоров’я”. Медики прагнуть привести до ладу територію закладу та облаштувати спортивно-реабілітаційні майданчики й зони відпочинку для пацієнтів. Свій проект представили і працівники міської лікарні №8. Він має назву “Життя продовжується”. І передбачає облаштування території та будівлі відділення паліативної допомоги.

Працівники Центральної бібліотеки для дітей пропонують проект “Запорізьким дітям – бібліотеку європейського рівня”. Малеча мала змогу ознайомитись з друкованими новинками. А деяку літературу можна було прочитати лише за допомогою спеціальних засобів. Для цього в парку розгорнули бібліотеку просто неба. А також розказали, якою бачать європейську читальню.

Чимало ідей і в Палацу культури “Орбіта”. Закладу необхідний сучасний арт-хол. На реалізацію проекту потрібно близько мільйона гривень. А студія ірландського, американського степ-танцю потребує мистецького арт-хабу. Для його створення необхідно 400 тисяч. Без арт-хабу не обійтися при створенні вистав власного виробництва. Одну з них про леприконів показали в парку.

Проголосувати за ту чи іншу ідею можна онлайн чи офлайн. І лише за 1 проект. Голосування за проекти “Громадського бюджету” триває до 30 вересня. А переможців проекту визначать 15 жовтня. Проголосувати можна не лише за ідею авторів. У Фейсбуці на сторінці “Громадського бюджету” можна віддати свій голос за логотип програми. До 14 жовтня також триватиме конкурс на кращий соціальний ролик для проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: