circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі лікарні модернізують обладнання для допомоги хворим на коронавірус

09.12.2020, 20:01

text
Поділитися:

Цієї весни 2-гу міську лікарню перепрофілювали для допомоги хворим на Covid-19. Під ці потреби відвели 120 ліжок. Наразі 29 із них під’єднані до централізованої системи подачі кисню. Аби встановити тут ще 22 додаткові кисневі точки, тут вже завершують ремонт самої системи киснепостачання та модернізацію спеціальної станції, де будуть зберігати кріоциліндри із життєво необхідною речовиною.

У перспективі ж — забезпечити киснем усі 120 ліжок медзакладу. Наразі ж, окрім централізованої системи, на балансі лікарні є мобільні кисневі концентратори, які за потреби можна використовувати для допомоги пацієнтам. Обладнання придбали коштом міського бюджету.

У міськраді зазначають, покращення матеріально-технічної бази лікарень триватиме і надалі. Наразі ж опорними закладами для лікування коронавірусу визначені перша, друга, шоста, сьома, дев’ята лікарні, а також п’ята дитяча та четвертий пологовий будинок. За рахунок коштів міського бюджету вони отримали додаткове медичне обладнання. Зокрема — сучасні цифрові рентгени, апарати штучної вентиляції легенів та УЗД, кисневі концентратори та монітори пацієнта. По всьому місту тривають роботи із розширення мереж для надання кисневої терапії.

Розвиток медичної галузі та забезпечення належних умов для лікування хворих на коронавірус постійно знаходиться на контролі міського голови Володимира Буряка.
У Запоріжжі триває робота зі створення додаткових місць для лікування хворих на Covid-19 та оснащення медичних ліжок киснем. Збільшуються і потужності самих медзакладів для здійснення кисневої терапії. Зокрема, це стосується модернізації існуючих систем централізованої подачі кисню.

Загалом же на боротьбу із пандемією цьогоріч із міського бюджету було виділено понад двісті мільйонів гривень. Кошти спрямували на зарплати медикам, закупівлю засобів індивідуального захисту, медичного обладнання та необхідних медпрепаратів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: