circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі лікарні отримали 50 кисневих концентраторів

04.12.2020, 18:07

text
Поділитися:

Із середини листопада на базі першої лікарні працює відділення, де надають допомогу хворим на коронавірус. Під ці потреби тут облаштували 90 ліжок. Більшу частину під’єднали до централізованої системи подачі кисню.

Аби усі пацієнти мали доступ до кисню, коштом міського бюджету лікарні закупили і додаткові мобільні кисневі концентратори. Нове обладнання має низку переваг, запевняють у лікарні.

Медики розповідають: тепер заклад цілком забезпечений киснем, який потрібний як під час лікування, так і для реабілітації людей після недуги. Самі ж пацієнти, які мають проблеми з диханням і лікуються у відділенні, кажуть: допомога у лікарні надається вся необхідна та чекають на якнайшвидше одужання.

Опорними закладами для лікування коронавірусу визначені перша, друга, шоста, сьома, дев’ята лікарні, а також п’ята дитяча та четвертий пологовий будинок. Наразі у місті триває робота із оснащення лікарняних ліжок киснем та створення додаткових місць для хворих на Covid-19.

Цьогоріч коштом міського бюджету для лікарень Запоріжжя придбали майже півсотні апаратів штучної вентиляції легенів і 30 кисневих концентраторів. Однак через різке збільшення кількості хворих на початку листопада з бюджету міста виділили кошти на закупівлю ще 100 кисневих концентраторів. 50 апаратів вже надійшли до Запоріжжя. Ще стільки ж медики очікують отримати найближчим часом. Усі питання медицини та боротьби із Covid-19 на особистому контролі тримає міський голова Володимир Буряк.

В умовах пандемії гостро постало питання вчасного тестування для виявлення хвороби. Наразі обласний лабораторний центр, який здійснює дослідження, не може впоратись із навантаженням, а люди часто змушені чекати по кілька днів на результати. Аби зарадити ситуації, на доручення міського голови було вирішено облаштувати муніципальну ПЛР-лабораторію. Вона працюватиме в окремій будівлі на території першої лікарні, що у Комунарському районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: