circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі лікарні отримали ще півсотні додаткових кисневих концентраторів

18.12.2020, 18:12

text
Поділитися:

Лікарня № 7 визначена як один із опорних медзакладів для надання допомоги хворим на коронавірус. Нині тут лікуються 57 пацієнтів із Ковід-19. Є й з пневмоніями. Майже всі, хто потрапляє сюди, потребує кисневої підтримки. Для цього тут обладнані 70 точок централізованої подачі кисню. Проводяться роботи з облаштування ще 34-х. Раніше було проблемою те, що замерзали редуктори, якими подається кисень. Тепер цього недоліку тут позбулися.

Кисень лікарням постачає Запорізький автогенний завод. Також у цій лікарні 75 10-літрових кисневих концентраторів. Це обладнання допомагає пацієнтам дихати.

Завдяки цим додатковим концентраторам, сьома лікарня тепер на 100% забезпечена киснем.

Запорізькі лікарні отримали ще 50 додаткових кисневих концентраторів, придбаних за кошти міської скарбниці. Про це на своїй офіційній сторінці у Фейсбук написав міський голова Володимир Буряк. Зазначив, також всі медичні заклади, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію, продовжують роботу зі збільшення кількості точок централізованої подачі кисню.

Загалом на боротьбу із коронавірусом місто виділило вже понад 200 мільйонів гривень. Завдяки цьому придбали засоби індивідуального захисту, медпрепарати та додаткове медичне обладнання, зокрема, апарати ШВЛ та УЗД, кисневі концентратори, монітори пацієнта та мобільні рентгени. Втім, проблем вистачає. Кошти за ковідним пакетом на зарплатню та доплати медикам надходять у Запоріжжя із запізненням. Міський голова вже двічі звертався до центральних органів влади у вирішенні цього питання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: