circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі лікарні продовжують готуватися до боротьби з коронавірусом

08.04.2020, 16:50

text
Поділитися:

Запорізькі лікарні продовжують готуватись до можливого збільшення кількості пацієнтів, що занедужали на коронавірус. До медзакладів постачають дезінфектори та засоби особистого захисту. Облаштовують для прийому хворих і самі лікарні.

До Запоріжжя вже прибули кисневі концентратори, цифровий рентгенапарат, монітори пацієнта та чергова партія з двохсот тисяч тришарових масок. Кошти на закупівлю необхідного обладнання, засобів особистого захисту, дезінфекторів та необхідних медпрепаратів виділили із міського бюджету. Загалом на боротьбу із коронавірусом місто спрямувало 100 мільйонів гривень.

У 5-й дитячій лікарні розповідають: забезпечені необхідними засобами для дезінфекції й особистого захисту. Зокрема, спецкостюмами різних розмірів, респіраторами та щитками для обличчя – у них лікарі працюватимуть безпосередньо поряд із хворими. Аби знизити ризик зараження, для медиків передбачено й окремі виходи та алгоритм дезінфекції.

Готують до боротьби із вірусом і самі лікарні. У 5-й дитячій обладнали відділення інтенсивної терапії для новонароджених. Кілька днів тому всіх його пацієнтів і необхідне обладнання перемістили до іншого корпусу. Тут же за потреби розміщуватимуть малюків із коронавірусом. Згідно з особливостями роботи із хворими на Cоvid-19 переобладнали й операційну.

Ще 21 місце передбачили для перебування дітей середньої тяжкості. У ці палати підведено кисень. Тож у разі необхідності тут зможуть здійснювати кисневу терапію.

Передбачено й окремі бокси, де за станом дітей пильнуватимуть не тільки батьки, а ще  медперсонал. Приміщення відокремлені від загального коридору та мають окремий санвузол, аби знизити ризик зараження для інших пацієнтів і медперсоналу.

Медики кажуть, якщо у цій будівлі місць бракуватиме, розміщувати дітей, хворих на коронавірус, будуть також у головному корпусі лікарні. У департаменті охорони здоров’я ж запевняють: наразі запорізькі медзаклади у повному обсязі забезпечені усім необхідним для надання допомоги хворим.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: