circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі лікарні споживають рекордні обсяги кисню

04.11.2021, 14:26

text
Поділитися:

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух відвідав сьогодні 9-ту міську лікарню Запоріжжя. Метою візиту була не лише перевірка реконструкції відділення невідкладних станів, а й контроль ситуації з наданням допомоги хворим на COVID-19. Цей медичний заклад сьогодні є найбільшим центром в регіоні для лікування важких хворих на коронавірус. Зараз він працює на межі своїх потужностей, навіть з умовою створення додаткових місць. Так, реанімаційне відділення завантажено на 100%.

Щодоби лікарня споживає 8 тонн кисню, його привозять чотири рази на день. Для порівняння, до цієї пандемії медзаклад використовував 1,5 тонни на тиждень.

Ми бачимо, що гасло “вакцинація, або реанімація” – це не просто слова, на жаль, це реалії сьогодення. Жодного вакцинованого в цій найбільшій реанімації найбільшої ковідної лікарні регіону нема! Так, обласна та міська влади роблять все, щоб мінімізувати поширення цієї хвороби і ліквідувати її наслідки. Виділяємо додаткові кошти на технічне забезпечення, будуємо кисневі станції, але я вкотре звертаюся до громадян – не варто доводити до тієї ситуації, коли вам знадобиться кисень. Єдиний спосіб уникнути потрапляння до реанімації – щеплення. Ставтеся відповідально до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких, – наголосив Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: