circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі маршрутки перевіряють на відповідність нормам безпеки

04.07.2018, 10:07

text
Поділитися:

У Запоріжжі тривають перевірки технічного стану громадського транспорту. Черговий рейд відбувся 3 липня, на кінцевих зупинках «вул. Товариська» та «Бородінський ринок», повідомляє прес-служба мерії.

Інспекцію проводять члени робочої групи – фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради, інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління національної поліції, представники управління транспортної безпеки в Запорізькій області та громадських організацій.

Були перевірені автобуси, які обслуговують маршрути № 15, 49, 84, 88, 63. За результатами перевірки інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Запорізькій області склали 2 постанови про адміністративні правопорушення.

Фахівці управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області зафіксували 4 порушення.

Фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради склали 3 акти про неналежне оформлення документації під час перевезення пасажирів та відсутність додаткових трафаретів з номерами маршрутів. Також серед порушень – несправне гальмо стоянки та аварійний вихід.

За результатами складених актів перевізникам відправлені вимоги на усунення виявлених порушень. Рейди з перевірки технічного та санітарного стану транспорту тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: