circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі медичні заклади порушують норми поводження з відходами

10.01.2019, 09:51

text
Поділитися:

Упродовж минулого року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області проведено перевірку 26 закладів охорони здоров’я у сферах забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Крім цього, спеціалістами здійснено 112 позапланових заходів державного нагляду (контролю). Протягом року опрацьовано 110 заяв суб’єктів господарювання щодо видачі дозволу (санітарного паспорту) на право експлуатації рентгенівського кабінету. Лише у 8,2% випадків суб’єктам господарювання надано вмотивовані відмови.

У ході перевірок було виявлено, що майже в 70% перевірених закладів є невідповідності, які стосуються своєчасного вивезення медичних відходів, відсутні типові схеми, інструкції, договори на вивезення відходів, порушено умови збирання, обробки та зберігання медичних відходів тощо.

Також були виявлені порушення чинного законодавства з питань санітарно-технічного забезпечення закладів, дотримання санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режимів, організації харчування хворих, порушення персоналом термінів проходження періодичних медичних оглядів.

За результатами здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сферах забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів на адресу керівників закладів охорони здоров’я направлено 47 приписів щодо усунення виявлених порушень діючого законодавства. За порушення вимог чинного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто три посадові особи лікувально-профілактичних закладів на суму 2550,0 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: