circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі медики та поліцейські відпрацювали взаємодію під час НП

16.05.2019, 11:03

text
Поділитися:

В рамках практичної конференції «Бойова травма в умовах промислового міста» поліцейські, військові, студенти і викладачі Запорізького державного медичного університету відпрацьовували алгоритми злагодженої взаємодії в кризових умовах та під час надзвичайного стану.

14 травня на базі Запорізького державного медичного університету відбулась перша науково-практична конференція присвячена відпрацюванню та координації спільних дій в кризових умовах та у випадках надзвичайних ситуацій «Бойова травма в умовах промислового міста».

Після теоретичного блоку у міжкафедральному тренінговогму центру правоохоронці взяли участь у майстер-класах, організованих фахівцями кафедр медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії Запорізького державного медичного університету.

Під наглядом медиків правоохоронці відпрацьовували методи зупинки зовнішньої критичної кровотечі з використанням турнікетів, бандажів та тиснутих пов’язок. Проводили базову та професійну серцево–легеневу реанімацію. Надавали домедичну допомогу при травмі, евакуювали постраждалих з транспортних засобів. Моніторили контроль прохідності дихальних шляхів за допомогою сучасних повітроводів та хірургічного методу конікотомії.

В рамках сценарію «Сімейне насильство» поліцейські наряди та медики відпрацьовували взаємодію у побутових ситуаціях, в яких постраждалі від насильницьких дій, потребували допомоги.

Завершився захід на території тренінгового центру ГУНП в Запорізькій області відпрацюваннями стимуляційних сценаріїв «ДТП» та «Звільнення заручників», рамках яких проводилось первинне медичне сортування великої кількості постраждалих у дорожній аварії та дотримання на території події публічної та громадської безпеки.

Крім того спецпризначенцями Управління «корпус оперативно-раптової дії» ГУНП в Запорізькій області та студентами кафедри екстреної медицини було проведено спільне заняття щодо евакуації та надання медичної допомоги постраждалим під час визволення заручників.

Як зазначають організатори, подібні заходи – не демонстрація оперативних можливостей медиків та поліції. Це реальні практичні навчання, під час яких напрацьовуються навички спільного порятунку людей, які потрапили у біду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: