circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі медцентри отримують нове комп’ютерне обладнання

23.07.2018, 11:15

text
Поділитися:

Як повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, нині триває монтаж устаткування для серверних кімнат, придбаних для центрів первинної медико-санітарної допомоги. Серед новинок – серверне, комп’ютерне та офісне обладнання, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Це обладнання було придбано першим в Україні в рамках реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області». Одним із основних напрямів реалізації субпроекту в регіоні передбачається впровадження інформаційних технологій шляхом комп’ютеризації робочих місць лікарів, створення та впровадження медичної інформаційної системи та комплексної системи захисту інформації.

Так, у рамках реалізації заходів субпроекту Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації було укладено з переможцем закупівлі ТОВ «АЙТІ БІЗНЕС СОЛЮШН» договір на суму 7 мільйонів 751 тисячу 070,05 гривень для забезпечення обладнанням 200 робочих місць лікаря та чотирьох серверних кімнат. Зокрема, одна серверна кімната коштує 551 405,2 грн. До неї входять сервер бази даних, сервер пакс, кондиціонер, монітор, миша, клавіатура, встановлено програмне забезпечення, операційна система, антивірусна робоча програма, ліцензії до підключення до сервера.

– Завдяки забезпеченню та облаштуванню серверних кімнат за договором з виконавцем буде можливе впровадження медичної інформаційної системи, яка буде створена та встановлена для 200 АРМ. У підсумку це сприятиме створенню єдиного медичного простору, вдосконаленню робочих процесів закладів та наданню більш якісної та доступної медичної послуги населенню. Пацієнти отримають більш якісне та швидке лікування з урахуванням інфекційного оточення, ранньої діагностики та профілактичної діяльності по запобіганню хвороб. Медичний персонал матиме можливість автоматизувати рутинні процеси роботи з картками, робочою документацією та отримати інформаційне забезпечення довідниками. Крім цього, знизиться рівень адміністративного навантаження на працівників галузі охорони здоров’я. Самі медичні заклади отримають достовірну інформацію про стан здоров’я пацієнтів та прикріпленого населення в цілому, що дозволить оптимізувати робочі процеси, ефективно планувати свою діяльність та прогнозувати тенденції змін структури захворювань. Державні установи зможуть більш оперативно збирати та обробляти достовірну оперативну інформацію про стан здоров’я населення для прийняття рішень у соціальній сфері, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також планується збільшення загального обсягу поставки обладнання для забезпечення серверної кімнати у Пологівському окрузі та комп’ютерного обладнання для 11 АРМ у Оріхівському ЦПМСД.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: