circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі медичні заклади змагатимуться за гранти на обладнання та реконструкцію

11.02.2021, 13:18

text
Поділитися:

Український фонд соціальних інвестицій розпочинає у Запорізькій області конкурсний відбір закладів первинної та вторинної медичної допомоги, що лікують хворих на COVID-19 та пацієнтів, що мають наслідки цієї хвороби.

Про особливості нового проєкту розповіли начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко, директор Південно-Східного регіонального представництва УФСІ Василь Буртник та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

УФСІ вже реалізував низку проєктів у нашому регіоні. Це розміщення внутрішньо-переміщених осіб та створення гуртожитків для них, покращення первинної ланки медичної допомоги у громадах та розвиток інфраструктури. Наразі співробітництво триває, – відзначив Артур Бойко.

Проєкт УФСІ VIII буде реалізовуватись у Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях, а також у підконтрольних районах Донетчини та Луганщини.

Планується профінансувати енергоефективну реконструкцію відібраних закладів охорони здоров’я, закупівлю медичного обладнання та навчання для медперсоналу. Передбачається фінансування від 50 тис. до 750 тис євро на об’єкт, – розповів Василь Буртник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: