circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі медики організували навчання щодо реагування на можливий спалах коронавірусу

04.03.2020, 21:29

text
Поділитися:

За легендою в одному із літаків, який прибув до Запоріжжя, виявили чоловіка з симптомами схожими на коронавірус.

За словами заступника директора Запорізького обласного лабораторного центру Олександра Мащака, біля трапу хворого зустрічають лікарі швидкої, які доставляють його до ізолятора.

 Вже в ізоляторі лікарі збирають про пацієнта всю необхідну інформацію. Зокрема цікавляться звідки прилетів, з ким контактував, у разі необхідності надають медичну допомогу та викликають швидку.

Тим часом  до медпункту прибувають дві карети швидкої,  спеціально одягнені медпрацівники, заходять за хворим з підозрою на коронавірус та забирають його у швидку. А тим часом у медпункті починається дезінфекція. Вже через годину після дезінфекції  приміщення вважається знезараженим.

 Усіх хворих із підозрою на коронавірус направлятимуть в інфекційну лікарню, де для пацієнтів виділили окремий блок. Поки що він розрахований на 50 осіб.

 У інфекційній лікарні вже інший умовно підозрюваний на коронавірус потрапляє у бокс. Там відбувається перший огляд.

Завідувачка відділення інфекційної лікарні Тетяна Матвєєва розповідає, що спочатку слід з’ясувати у хворого анамнез його захворювання, де і з ким він контактував, встановити ймовірні небезпечні контакти. Паралельно з цим вимірюють температуру та тиск.

Після цього у хворого з підозрою на коронавірус беруть аналізи та чекають результатів. У разі підтвердження інфекції хворий залишається у боксі інфекційної лікарні та отримує симптоматичне лікування. Раз на декілька днів у нього братимуть аналізи на наявність вірусу.  Виписати його можливо лише тоді, коли тест протягом декількох діб буде негативний.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: