circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі медики розпочали роботу на сучасному ангіографі

03.09.2020, 14:10

text
Поділитися:

За кошти бюджету міста Запоріжжя придбало сучасний ангіограф. На думку спеціалістів, таке обладнання може врятувати сотні життів. На минулому тижні ангіограф, який встановлено у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, розпочав працювати. Вже зроблено перші дослідження. Сьогодні під час виїзної наради міський голова Володимир Буряк ознайомився з роботою цього унікального для міста обладнання.

Важливість розвитку галузі охорони здоров’я сьогодні розуміє кожен. Адже від якісного медичного обслуговування залежить не лише здоров’я, але й життя людей. Однак зараз медицина не може розвиватися без підтримки з боку міста. Адже в умовах другого етапу медичної реформи лікарням не завжди вистачає коштів навіть на заробітні плати працівникам. Що тоді можна говорити про розвиток медичних закладів.

У той же час у Запоріжжі лікарні не залишилися наодинці зі своїми проблемами, отримуючи підтримку від міста. На це спрямовують кошти міського бюджету, тобто гроші громади, яка своєю працею наповнює бюджет міста. Зокрема було придбано і сучасний ангіограф, який коштував 22,5 мільйони гривень. Такого обладнання у медичних закладах міста до того не було. Спеціалісти зазначають, що аналогів такої апаратури в Україні практично немає.

– Важливо, що кошти вкладені у ангіограф та ремонт відділення вже дають результат. Приємно, що таке обладнання, таке відділення є у Запоріжжі. Тепер не потрібно відправляти людей до інших міст, обласних медичних закладів. Є на чому робити такі дослідження. Є кому їх проводити, адже спеціалісти пройшли навчання, набули практичних навичок, – сказав Володимир Буряк.

Ангіографічна апаратура надасть можливість точної діагностики при наданні медичної допомоги не тільки в кардіології, а й в нейрохірургії, хірургії, урології, торакальній хірургії. Незамінною ця апаратура є для хворих з інфарктами та інсультами. Під контролем та за допомогою ангіографу також можна буде проводити операції.

– Завдання цієї апаратури та медиків які на ній працюють допомагати запоріжцям у лікуванні за кількома напрямками. Зрозуміло, що це інфаркти, інсульти, тромбози та інше. Не потрібно забувати, що серцево-судинні захворювання є серйозною проблемою для багатьох запоріжців, – заявив Володимир Буряк.

Перші дослідження вже було проведено. Зокрема сьогодні з допомогою ангіографу з черговим пацієнтом працював завідувач відділення нейрохірургії Дмитро Івахненко.

– Сьогодні проводили ангіографію головного мозку для виявлення причин інсульту у пацієнта. Хочу зазначити, що подібна унікальна апаратура потрібна медикам та запоріжцям. Це унікальна апаратура, яка відповідає світовим стандартам та допоможе врятувати багато життів, – наголосив Дмитро Івахненко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: