circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі медзаклади припинили планову госпіталізацію

03.04.2020, 09:17

text
Поділитися:

Планова шпиталізація у всіх медзакладах вторинного рівня тимчасово припинена згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.03.2020 № 698. У період надзвичайно ситуації здійснюватимуться тільки ургентні – тобто невідкладні втручання.

У поліклінічних підрозділах всіх міських лікарень продовжують працювати вузькі спеціалісти, надаючи консультативну допомогу пацієнтам з гострим станом та загостреннями хронічних захворювань. Планові амбулаторні консультації тимчасово припинені.

З 31 березня також припинено всю шпиталізацію до КНП «Міська лікарня №2», КНП «Міська лікарня №4», КНП «Міська лікарня №7», КНП «Міська лікарня №8», КНП «Пологовий будинок №4», КНП «Міська лікарня №10», які визначені закладами охорони здоров’я, що підлягають перепрофілюванню для організації надання медичної допомоги пацієнтам з гострим респіраторним захворюванням, спричиненим коронавірусом (COVID-19).

Пацієнтів, що територіально обслуговувались у зазначених закладах охорони здоров’я, скеровано до КНП «Міська лікарня №1», КНП «Міська лікарня №3», КНП «Міська лікарня №6», КНП «Міська лікарня №9», КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги», КНП «Пологовий будинок №3», КНП «Пологовий будинок № 9».

Визначений перелік закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя для ургентної шпиталізації пацієнтів із соматичною, хірургічною, гінекологічною патологією, вагітних та породіль із соматичними захворюваннями.
Стаціонарна ургентна допомога дитячому населенню надається в КНП «Міська дитяча лікарня №1» та КНП «Міська дитяча лікарня №5», надання консультативної допомоги в поліклінічних відділеннях цих закладів охорони здоров’я здійснюється тільки в невідкладних випадках.

У разі початку роботи КНП «Міська дитяча лікарня №5» в режимі перепрофілювання для організації надання медичної допомоги дітям з гострим респіраторним захворюванням, спричиненим коронавірусом (COVID-19), амбулаторна і стаціонарна ургентна допомога маленьким пацієнтам буде надаватись у КНП «Міська дитяча лікарня №1».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: