circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі музейники провели майстер-клас для дітей

26.02.2018, 15:40

text
Поділитися:

Як правильно розмістити експонат у вітрині, хто такі археологи та реставратори. Про це місцевій малечі розповіли в обласному краєзнавчому музеї. Для цього влаштували екскурсію та майстер-клас. Діти проводили розкопки, досліджували знахідки та заповнювали спеціальну документацію.

Спочатку для малечі проводять екскурсію. Дітям пояснюють: чим займаються археологи, реставратори і так звані фондові робітники музею. Також — розповідають про те, як правильно розмістити експонат у вітрині. До музею своїх дітей привела і Таїсія Сичова. Жінка впевнена, такі заходи особливо пізнавальні.

Після теорії, дітей запрошують до практичного заняття. Хтось проводить розкопки, а хтось працює над знахідками. Діти Таїсії спробували себе у ролі фондових робітників музею. Для цього вивчали та заповнювали спеціальну документацію, а також досліджували експонати.

Самі музейники впевнені: така практика допоможе дітям не лише вивчити історію рідного краю, а ще зрозуміти “музейну кухню”.

Вікторія Водоп’ян , завідувачка науково-просвітницьким і методичним відділами Запорізького обласного краєзнавчого музею, каже, вирішили провести цей захід, аби діти прийшовши до музею, розуміли, що працівники не лише екскурсоводи, які більше нічим не займаються. Ми прагнули показати, наскільки важливо те, що відбувається в музеї.

Надалі такі заходи у музеї обіцяють проводити частіше. Зауважують, чим більше дітей буде приходити до закладу, тим більше музейних професій вони зможуть спробувати.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: