circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі митці позмагаються за премію ім. Паторжинського

17.09.2020, 11:07

text
Поділитися:

Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації запрошує митців взяти участь у здобутті премії за досягнення в галузі музичного мистецтва імені Івана Паторжинського.

Премія встановлюється відповідно до Програми розвитку культури Запорізької області на 2018-2022 роки. Метою встановлення премії є виявлення кращих зразків вітчизняного музичного мистецтва, підвищення професійної майстерності артистів, музикантів, композиторів, стимулювання залучення до професійної діяльності молодих талановитих авторів і виконавців, підвищення престижу і авторитету музичної галузі Запорізького краю.

Претендувати на отримання премії можуть громадяни, яким є 18 років та які проживають і зареєстровані в Запорізькій області, а також зареєстровані внутрішньо переміщені особи.

Премія надається за номінаціями:
за видатні досягнення у створенні музичного проєкту;
за видатні досягнення у професійному виконавському мистецтві;
за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості.

Розмір премії для переможців у кожній номінації становить 15 000 грн.

Представити кандидатів на здобуття премій (не більше двох у відповідній номінації) можуть заклади та установи культури і мистецтва, навчальні заклади, обласні організації та обласні відділення національних творчих спілок України, громадські організації у сфері культури.

Основними критеріями оцінки є: значний внесок у розвиток та популяризацію музичного мистецтва; високий професійний рівень, творча індивідуальність; значні досягнення у міжнародних та всеукраїнських престижних конкурсах, фестивалях.

Переможці визначаються експертною радою, склад якої затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації.

Документи для отримання премії необхідно подати до 12 листопада, а засідання експертної ради відбудеться до 19 листопада. Проведення урочистої церемонії вручення премії планується наприкінці листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: