circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі освітні заклади поки не будуть виводити з дистанційного режиму

09.11.2021, 13:34

text
Поділитися:

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів традиційний ранковий брифінг стосовно ситуації з COVID-19 в регіоні.

Він зазначив, що за минулу добу в області виявлений 1021 новий хворий на коронавірус, в тому числі 84 дитини, 15 медпрацівників, 8 освітян. Померло через ускладнення, викликані цією хворобою, 44 жителі Запорізької області, одужало – 1022 особи.

Олександр Старух зазначив, що завдяки жорстким карантинним заходам і зростанню темпів вакцинації населення спостерігаються ознаки стабілізації ситуації. Втім, розслаблятися не можна, треба продовжувати компанію зі щеплення.

Очільник області зазначив, що всі умови для вакцинації населення створено – в усіх районах працюють пункти масової вакцинації, є достатня кількість вакцина на вибір. Найближчим часом до переліку додасться ще й “Модерна”, яка вже надійшла в Україну.

Окрему увагу Олександр Старух звернув на освітню галузь, зазначивши, що попри високий рівень вакцинації освітян, поки що не доцільно виводити дітей на навчання, адже це збільшить навантаження на транспортну систему, яка в умовах червоної зони і так працює складно. Завдяки тому, що школи області три тижні були на карантині, епідеміологи спостерігають низький рівень захворюваності серед дітей – хворіє лише 0,2 % школярів Запорізької області. Сьогодні 396 (з 446) шкіл області працює в дистанційному режимі, таку ж форму навчання мають всі 10 вищих навчальних закладів регіону, 27 закладів фахової передвищої освіти та 25 закладів професійної/професійно-технічної освіти.

Якщо зараз поновити повноцінний освітній процес, можна наразити на небезпеку захворювання дітей та педагогів, відзначив голова ЗОДА.

Очільник області нагадав, що згідно з постановою Кабінету Міністрів працівники освітньої галузі потрапляють до переліку професій, які обов’язково мають пройти вакцинацію. Тих, хто не зробив цього, з 8 листопада було відсторонено від роботи, без збереження заробітної плати. Таких освітян в області на 8 листопада виявилося 584 особи, або 1,09% від загальної кількості працівників галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: