circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі освітяни презентували фільм про свої здобутки

30.08.2019, 10:27

text
Поділитися:

На підсумковій конференції запорізьких освітян підбито підсумки 2018/2019 навчального року у новому форматі. Для кращого сприйняття та наочності здобутків була презентована кінострічка.

Як розповіла директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, минулий навчальний рік ознаменувався впровадженням Концепції «Нова українська школа», схваленням Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти на період до 2027 року, прийняттям Закону України «Про фахову передвищу освіту», впровадженням інклюзивної освіти в дошкільну, загальну середню, професійну (професійно-технічну) та вищу освіту.

Фільм на тему «Освітній простір: здобутки та перспективи розвитку» ілюстрував результати співпраці закладів освіти області, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, об’єднаних територіальних громад, батьківської громади та соціальних партнерів.

Фільм включає 10 розділів, у яких охоплено сегменти освітньої галузі: дошкільну, загальну середню, інклюзивну, професійну (професійно-технічну), фахову передвищу, вищу, позашкільну, спеціальну, спеціалізовану освіту та питання підготовки кадрів.

Фільм створено за участю педагогів та вихованців Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані», Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум», представників факультету журналістики Запорізького національного університету та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: