circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі педагоги долучаються до грантових проектів

25.04.2018, 11:05

text
Поділитися:

У Запорізькій міській раді відбулась нарада, під час якої були підведені підсумки грантової діяльності в галузі освіти за 2017 рік. Всього на участь в грантових програмах було подано 237 заявок. Із них перемогли 45 проектів. Завдяки цьому в освітню систему міста залучено понад 9, 6 млн грн позабюджетних коштів, повідомляє прес-служба мерії.

Минулого року вперше департаментом освіти і науки Запорізької міської ради було ініційовано новий проект підвищення ефективності грантової діяльності в галузі освіти. З метою навчання освітян основам фандрейзингу засновано «Академію проектного менеджменту», навчальні тренінги якої успішно пройшли близько 200 педагогічних працівників з різних закладів освіти Запоріжжя.

Як результат – заклади освіти отримали численні гранти на впровадження інновацій, посилення матеріально-технічної бази, опанування сучасними технологіями в галузі освіти. За результатами грантової діяльності налагоджено співпрацю з Міністерствами закордонних справ Естонії, Японії, США, Канади; Дитячим Фондом ООН/ЮНІСЕФ, Klitschko Foundation, Канадським фондом місцевих ініціатив. Отримано 3 стипендії з вивчення англійської мови від Посольства США. Отримано безкоштовний енергоаудит від програми USAID.

За плідну працю освітянам подякував заступник міського голови Валерій Еделєв.

– Сьогодні в момент, коли у нас серйозний дефіцит місцевого бюджету, коли коштів на все не вистачає, звичайно ж, на одне з перших місць виходить робота з грантами. Робота з грантами, важлива для всіх напрямків роботи виконкому. Підвівши підсумки за минулий рік, ми прийшли до висновку, що саме департамент освіти відпрацював в цьому напрямку набагато краще, ніж всі інші департаменти і управління. Перелік грантів, які отримав департамент, вражає. Досить велика сума – 9,6 млн грн прямих надходжень на різні освітні програми. Ті люди, які в цьому напрямку працювали, гідні найвищих оцінок. Я дав протокольне доручення, щоб департамент освіти передав досвід іншим департаментам в цьому напрямку. Я впевнений, що цей досвід, який був напрацьований в минулому році, буде успішно застосований іншими департаментами, – сказав Валерій Еделєв.

Під час заходу за результативну участь у грантових програмах представників галузі освіти було нагороджено грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради та дипломами департаменту освіти та науки Запорізької міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: