circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі педагоги перемогли на конкурсу освітніх проектів Євросоюзу

30.07.2018, 13:43

text
Поділитися:

Нещодавно було оголошено результати конкурсу проектів Жана Моне програми Європейського Союзу «Еразмус+». За його підсумками 14 проектів від України були рекомендовані до фінансування Європейським Союзом на суму близько 500 тис євро.

Переможцями стали десять вишів, дві громадські організації та один науково-дослідний інститут. Серед них і команда Запорізького національного університету.

Запорізькі освітяни під керівництвом доцента Олени Тупахіної презентували проект за напрямом Жана Моне «Європейські цінності у художніх текстах». Це вже другий модуль Жана Моне у виші після модуля «Європейська проектна культура», виконання якого розпочато минулого року. В рамках останнього модуля восени планується відкриття спеціалізованої зали європейських студій з мультимедійним обладнанням.

Довідково: Програма Європейського Союзу «Еразмус+» підтримує різні проекти, зокрема у сфері освіти. Напрям Жана Моне спрямований на викладацьку та дослідницьку діяльність, поширення знань про Євросоюз та євроінтеграцію. За п’ять років участі у конкурсах програми українські організації подали 575 проектів, з яких 55 проектів Жана Моне були відібрані для фінансування. Вони реалізуються у понад 40 закладах вищої освіти, неурядових організаціях і науково-дослідних установах України. Загальний бюджет проектів становить понад 1 млн. 700 тис євро. Цього року за результатами конкурсу фінансування отримають близько 180 проектів з усього світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: