circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі педагоги представили нові методи викладання

29.03.2018, 20:59

text
Поділитися:

Освітня реформа в дії. У Запоріжжі педагоги презентували нові методи роботи із дітьми. Це пов’язано із запровадженням “Нової української школи”. Аби познайомити колег з новими програмами та інноваційними засобами викладання, у колегіумі “Елінт” влаштували “Виставку педагогічних технологій”.

Учні колегіуму “Елінт” вітають учасників міської виставки педагогічних технологій. Тут зібралися вихователі дитсадків, викладачі шкіл та університетів. Протягом дня ділитимуться власними розробками нових методик викладання. Після урочистого відкриття – учасники ділять на секції. Прийшла на захід і викладачка Класичного приватного університету Наталя Яцук. Радить не питати в дитини чи зробила вона домашнє завдання. Замість цього краще поцікавитись якіскладнощі виникли під час виконання завдання.

В класі за партами замість дітей сидять педагоги. Тут проходить урок мистецтва. Вчителька колегіуму “Елінт” Лариса Клімова навчає колег робити графічні картини на склі за мотивами української писанки. Каже, для цього потрібні лише пензлики, фарби, скло та фантазія. Розповідає, подібні заняття проводить і для своїх учнів. Так вони дізнаються про українську культуру, знайомляться з особливостями мистецтва різних куточків України. А ще отримують власний досвід творчої роботи у різних жанрів мистецтва.

Під час виставки педагогічних технологій своїми досягненнями поділилися більше сотні працівників освіти. Зазначають, всі їхні розробки направлені на роботу у “Новій українській школі”. А вона передбачає особистісно-орієнтований підхід до навчання, формування у дітей вмінь та навичок, які сприятимуть успішній самореалізації дитини в особистому житі та обраній професії.

Педагоги кажуть, всі інновації, представлені на виставці, застосовуватимуть під час роботи з учнями. Аби не тільки давати дітям нові знання, а й формувати в них мислення, уяву, прагнення до успіху та реалізації своїх творчих здібностей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: