circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі педагоги співпрацюватимуть з «The LEGO Foundation»

05.12.2019, 12:34

text
Поділитися:

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між The LEGO Foundation та Міністерством освіти і науки України у Запоріжжя прибули представники фонду: віцепрезидент The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспер Оттоссон Канструп, менеджер з комунікації Ян Крістенсен та керівниця освітніх проєктів «Сприяння освіті» The LEGO Foundation в Україні Оксана Рома.

Фахівці The LEGO Foundation ознайомилися з досвідом учителів початкових класів, вихователів закладів дошкільної освіти та керівників закладів освіти Запорізької області у впровадженні нових методів навчання, що здійснюється у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Крім цього, між Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти та фондом The LEGO Foundation було вдруге підписано меморандум про співпрацю. У церемонії підписання взяли участь заступниця голови облдержадміністрації Марини Кудерчук та директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

− Ми вдячні фонду LEGO Foundation, представники якого побачили користь, яку дали новітні підходи у навчанні, і вдруге підписали меморандум про співпрацю із Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Він стане платформою для співпраці у сфері професійного розвитку педагогів дошкільної та початкової ланки освіти, удосконалення якості післядипломної педагогічної освіти шляхом упровадження новітніх освітніх підходів, − зазначила Марина Кудерчук.

Після підписання документа гості ознайомилися з основними напрямами діяльності інституту з підготовки педагогічних працівників з використанням інноваційних освітніх технологій, зокрема ігрових, проєктувальних, конструювальних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: