circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі першокласники отримують рекомендації замість оцінок

21.11.2018, 19:52

text
Поділитися:

Портфоліо досягнень замість табеля. А ще відсутність оцінок у щоденниках та звичних уроків по сорок п’ять хвилин. Першокласники вже відчули на собі, яка вона “Нова українська школа”. Тож старанно навчаються за новою системою, і заробляють не бали — а рекомендації.

Зміна діяльності кожні 5 хвилин, рухливі ігри та місце відпочинку. Саме так зараз виглядає частина класів у 31-й гімназії. Коридор переобладнали у декілька зон, де малеча зможе не лише дізнатись щось нове, а і погратись у навчальні та розвиваючи ігри на килимах. Дітям така система прийшлася до душі.

Ховати щоденники від батьків дітям тепер також не треба. Наразі у кожного першачка є свідоцтво досягнень. Поганих оцінок там бути не може — є лише рекомендації батькам. Наприклад “демонструє помітний прогрес”, “має значні успіхи”, “досягає результату з допомогою вчителя” чи “потребує значної уваги та допомоги”.

Практичні навички дітей зберігають у спеціальних портфоліо, які діти заповнюють разом з батьками та вчителями. Тут є особисті дані школяра, малюнки його родини, мрії та творчі досягнення.Окрім відсутності оцінок, у першачків немає і домашніх завдань. Завдяки таким змінами, впевнені педагоги, школярам буде легше перейти з дитячого садочка до першого класу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: