circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства експортуватимуть продукцію на канадський ринок

21.03.2018, 15:07

text
Поділитися:

21 березня відбулась зустріч представників запорізького бізнесу з виконавчим директором Канадсько-Української торгової палати Еммою Турос. Обговорювалися питання розвитку відносин між запорізькими виробниками та канадськими партнерами, повідомляє прес-служба мерії.

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою. Вона дає певні переваги українському бізнесу розвивати партнерські відносини з канадськими партнерами та експортувати свої товари до Канади без сплати мита. Сьогодні, 21 березня, виконавчий директор Канадсько-Української торгової палати Емма Турос завітала до Запоріжжя, щоб розповісти запорізьким підприємцям про напрямки розвитку відносин між країнами, експортний потенціал України та Запоріжжя, а також обговорити актуальні питання ведення бізнесу з канадськими бізнесменами та візовій підтримці українських підприємців.

У засіданні взяв участь заступник міського голови Валерій Еделєв.

– Останні 10 років ми плідно працюємо з канадським урядом та бізнесменами. Ряд проектів у Запоріжжі був реалізований завдяки підтримці партнерів із Канади. Зокрема, це проект ПРОМІС, в рамках якого була підготовлена програма розвитку малого та середнього бізнесу. Канадські експерти активно беруть участь у підготовці та проведенні Еко форуму. В планах також реалізація ініціативи з соціальної адаптації учасників АТО. Реалізація таких спільних проектів дозволяє ефективно використовувати наявні ресурси та розвивати наше місто, – відзначив Валерій Еделєв.

Учасники заходу обговорювали проблеми, з якими стикаються запорізькі підприємці, плануючи експорт своєї продукції до Канади. Фахівці Канадсько-Української торгової палати пропонують експертну підтримку та поінформованість щодо основних питань, а також сприяють налагодженню ділових контактів з канадськими бізнесменами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: