circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства отримують дозволи на прийом брухту

27.07.2018, 09:41

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна відбулося засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом. У заході взяли участь керівники та фахівці профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Учасники засідання розглянули результати обстежень обласною робочою групою з контролю за господарською діяльністю, пов’язаною з металобрухтом, та складання актів обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів, промислових майданчиків спеціалізованих підприємств ТОВ «Галс-СВ», ТОВ «Сан Нітро», ТОВ «Меркурій-Мет», ТОВ «МегаСтилл» та ТОВ «ФПК «ЕСГ-Групп».

Обласною робочою групою було проведено обстеження промислових майданчиків цих підприємств. За результатами обстеження щодо майданчиків підприємств ТОВ «Галс-СВ», ТОВ «Сан Нітро», ТОВ «МегаСтилл» та ТОВ «ФПК «ЕСГ-Групп» зауваження відсутні, їх промислові майданчики відповідають вимогам Закону України «Про металобрухт», тому їм погоджено акти обстеження.

Майданчик ТОВ «Меркурій-Мет» не відповідає вимогам законодавства.

Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації необхідно внести відповідні зміни до переліку підприємств, які отримали акт обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт», та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: