circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства перевірили на наявність договорів з вивезення сміття

30.05.2018, 16:41

text
Поділитися:

Перевірка на чистоту. Інспектори з благоустрою вирушили в рейд по приватним підприємствам. Контролюють, як власники нежитлових приміщень утилізують побутові відходи. За правилом бізнесмени мають укласти договір із компанією, яка займається вивезенням сміття. Але зробили це не всі підприємці.

В Олександрівському районі понад тисяча нежитлових приміщень. А договори на вивіз сміття уклали лише 40 відсотків підприємців. Аби перевірити, як бізнесмени утилізують відходи, інспектори з благоустрою вирушили в рейд. Перша зупинка – аптека. Провізор зауважує, що договірні документи є, однак зберігаються централізовано в головному офісі. Домовляється з інспектором надати копії угоди пізніше.

Далі інспектори йдуть до перукарні. Тут з документами – складніше. Приміщення орендоване, лише в телефонному режимі виходять на контакт з власником. Інспектор з благоустрою з’ясовує, чи має договір з вивезення сміття. Через пару хвилин — фотографія договору на екрані смартфону.

Відсутність договору на вивезення побутових відходів тягне за собою адміністративну відповідальність. Мінімальний штраф — 850 грн. Перевірки приватних підприємців щодо наявності договорів проводяться кожного дня. Інспекція з благоустрою закликає усіх підприємців дбати про чистоту біля своїх магазинів та офісів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: