circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємці борються зі снігом

09.01.2019, 10:42

text
Поділитися:

Перевірка на чистоту. У Хортицкьому районі працівники райадміністрації вирушили у комунальний рейд, щоб подивитися, як підприємці порозчищали від снігу територію біля магазинів та кафе.

Свій робочий ранок продавчиня Ірина Христич вже кілька днів починає не за прилавком. З лопатою в руках прибирає сніг біля входу. Зазначає, що окрім прилеглої території, також підмітає сходи, аби покупці могли без перешкод зайти до магазину.

По сусідству з магазином розташована взуттєва майстерня. Чи прибрано біля неї, прийшли перевірити співробітники райадміністрації. Біля входу побачили чимало снігу. Після появи інспекторів власник майстерні береться за лопату. У райадміністрації такий рейд поки що попереджувальний, але не останній. Кажуть, що практично 90 % підприємців району вже прибрали біля своїх торговельних місць.

Ті, хто на попередження не реагує, отримують протоколи. Їх передадуть на розгляд міської комісії. Остання й вирішить – яку суму має сплатити підприємець за невиконання своїх зобов’язань. Штраф може становити від 850 гривень до 1700гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: