circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємці вийшли на мітинг

03.01.2018, 18:25

video text
Поділитися:

Що робити з рахунками на тепло? Із таким питанням запорізькі підприємці прийшли до концерну міських теплових мереж. Із листопада оплату за теплопостачання їм нараховують за квадратні метри.

Біля концерну “Міські теплові мережі” натовп. Тут зібралися підприємці, які мають приміщення в житлових будинках. Розповідають, раніше бізнес сплачував лише за тепло, що дають обігрівачі. На відміну від мешканців, яким рахунок виставляли за квадратні метри. Із листопаду норми змінилися. Тепер і мешканці, і підприємці сплачують за квадратні метри. Цим бізнесмени і і незадоволені.

Деякі підприємці кажуть, суми в платіжках збільшилися у два, а то і три рази. Бізнесмени запевняють, теплом мешканців будинків не користуються. Труби в приміщенні ізольовані, й більшість обігрівається завдяки електриці. Тож вимагають, аби керівництво концерну відкликало платіжки.

Гендиректор концерну Олександр Грек говорить: відкликати платіжки неможливо. Рішення про оплату тепла за квадратні метри абсолютно законне. І скасовувати його він не має права.

За вирішенням проблеми люди вирішують йти до міської ради.

За півгодини люди вже знаходяться в міські раді. Відмовляються говорити з будь-ким окрім міського голови.

Міський голова до мітингувальників приїжджає просто з виїзної наради. Каже, рішення міськвиконкому прийнято на основі закону України про комерційний облік теплової енергії. Згідно документу, тепер оплата за тепло нараховується всім однаково — за квадратні метри. Не дивлячись на те, жиле це приміщення чи ні.

Міський голова зазначає: проблему людей розуміє. Та скасувати рішення міськвиконкому може тільки суд. Проте, не дивлячись на це, Володимир Буряк призупинив дію рішення.

Таке рішення підприємців задовольнило. У мерії кажуть, це питання вже стояло на контролі міської влади. Навіть якби люди не прийшли, їх платіжки все одно були б перераховані.

Після того, як із Міськрегіонбуду прийде відповідь стосовно того як можна врегулювати ситуацію, міський голова знову збереться разом із представниками бізнесу.

Катерина Лук’янець, Сергій Мельник

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: