circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємці візьмуть участь в бізнес-форумі в Варшаві

19.03.2018, 12:49

text
Поділитися:

10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День українського бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня в Гданську.

Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща і Консульства України в Гданську та за підтримки Міністерства інфраструктури і будівництва Республіки Польща, Міністерства господарства морського і внутрішнього судноплавства Республіки Польща, Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

Під час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, питання інноваційного та регіонального розвитку, будівельної галузі, розвитку відновлювальної енергетики та енергозбереження, нові можливості для розвитку транспорту та інфраструктури, перспективи розвитку внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури та багато інших.

Асоціація українського бізнесу в Польщі запрошує підприємців Запоріжжя, які зацікавлені в експорті своєї продукції на європейський ринок та пошуку іноземних інвесторів, на VIII Міжнародний форум «День українського бізнесу в Польщі».

Контактна особа цього заходу – Олена Вакулік, тел.. +38 (044) 238 09 44, e-mail: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: