circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі підприємства сплатили 151 млн гривень податкової заборгованості

26.10.2020, 11:50

text
Поділитися:

З початку року заборгованість з податків і зборів у регіоні зменшилась на 151 мільйон гривень. За повідомленнями Головного управління ДПС у Запорізькій області, за рахунок погашення податкових боргів до державного бюджету надійшло 85 мільйонів, до місцевих скарбниць – майже 66 мільйонів гривень.

З рахунків боржників стягнуто платіжними вимогами та вилучено готівкових коштів на загальну суму 12,2 мільйони. Від підприємств, які знаходяться в процедурах банкрутства, до бюджету спрямовано 14,5 мільйони. Від реалізації дебіторської заборгованості скарбниці отримали 2,5 мільйони. За рахунок виділення коштів органами управління комунальних та державних підприємств залучено 2,6 мільйони. Після винесених судових рішень борги погашено у сумі 1,4 мільйони тощо. Списано безнадійний податковий борг у розмірі 1 мільярд 181 мільйон, у тому числі, 1 мільярд 114 мільйонів – у зв’язку з ліквідацією боржників-банкрутів.

Заборгованість з єдиного внеску зменшилась на 72 мільйони, зокрема, 27,6 мільйона – у результаті взаємодії з органами Державної виконавчої служби, а також списано 21,3 мільйона.

Упродовж року сума несплаченого єдиного внеску у регіоні збільшилась на 48 мільйонів і на даний час становить 596 мільйонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: